środa, 29 października 2014

Na najwyższym poziomie relaksacji

"Czy to nie dziwne, że zmysł dotyku, tak nieskończenie mniej ceniony przez ludzi od wzroku, staje się w krytycznych momentach naszym głównym, jeżeli nie jedynym, kluczem do rzeczywistości" - pisał Nabokov w Lolicie.
Zdecydowanie dotyk jest
jednym z najcudowniejszych doznań, jakie może przeżywać człowiek. Dlatego masaż jest jak lekarstwo, który budzi do życia ciało, a za nim, i duszę.
Są ludzie, którzy mają stworzone dłonie do obdarzania innych tą przyjemnością. Niewątpliwie wśród nich znajduje się Justyna Niedzielska, masażystka pochodząca z Poznania, a obecnie mieszkająca we Wrocławiu. W swoim rodzimym mieście ukończyła właściwy kurs  zakończony certyfikatem uprawniającym Ją do wykonywania tego zajęcia.
Ponieważ miałam okazję poddać się technikom jej pracy i doznać cudownego ukojenia, zadecydowałam polecać Ją każdej mamie, każdemu tacie i wszystkim, którzy potrzebują relaksu, odpoczynku od codziennych zajęć, trosk. Życie w dużym mieście to pęd za czymś. Zapominamy o sobie, o naszych potrzebach, o odpoczynku. Warto się jednak czasami zatrzymać, usiąść i poczytać książkę, obejrzeć spektakl,pójść na spacer do parku, albo... na masaż, do Justyny.


Justyna oferuje kilkadziesiąt minut balsamicznej atmosfery, wspartej przytłumionym światłem, delikatną muzyką,  pachnącymi olejkami. Wszystkie te elementy mają znaczenie w odczuwaniu błogostanu.
Najbardziej lubię masaż pleców. Może być łagodny lub mocniejszy. Czasem zdarza się ścisnąć usta, ale po rozluźnieniu palców masażystki i wymasowaniu uciskanej partii  ciała, przychodzi ukojenie, wraca energia.


Kiedy masuje Justyna, czuję jak odpływa całe zmęczenie. Sama nie wiem  kiedy ogarnia mnie przestrzeń, w której nie ma żadnego ograniczenia, myśli płyną swobodnie, koncentrując się wokół rozległej przyjemności, tej materii, która choć wywołana przez dotyk nie daje się dotknąć. Można tak płynąć bez końca, w zaaranżowanym przez siebie spektaklu. Dlatego tak uwielbiam oddawać się w jej ręce. Polecam każdemu.

Przez pracę dłońmi przekazuje każdemu  dobro, które immanentnie przez Nią płynie.
Justyna, będę zawsze Cię polecać ludziom, i wspierać w osobistym rozwoju.
Kontakt do Justyny 792 429 323

Brak komentarzy:

Popularne posty