niedziela, 26 października 2014

HAIR BEAUTY CZYLI MAŁGOSIA I SZYMON

Dzisiejsze zapiski z cyklu “Mama i jej czas dla siebie”… :)

Nadszedł czas na ujawnienie kolejnych osób,  które robią wiele dobrego. Tym razem …dla dobrego samopoczucia i urody. A przecież wiadomym jest, że znaczna część populacji kobiecej  o  tę sferę dba szczególnie. Bo kto powiedział, że mama nie może mieć świetnego uczesania a jej obowiązki to  pranie, gotowanie, sprzątanie? Mama zabiegana ok, mama często zajęta no ok, ale przede wszystkim – mimo całego ogromu zajęć -  mama  zadbana. Myślę, że to bardzo ważne byśmy my – kobiety matki – miały czasem chwilę  dla siebie :) czas, kiedy jesteśmy wyłącznie pogrążone w sprawianiu przyjemności  sobie i tylko sobie:) :) :)


 

Przedstawiam Wam Małgosię i Szymona, zawodowych fryzjerów, u których czeszę się już raz kolejny, z pewnością nie ostatni.Tak to się zaczęło…

Małgosię poznałam het het temu. Miałam dość farbowania włosów własnymi rękoma. Efekt był daleki od zamierzonego ideału.  Własnoręczne farbowanie męczyło mnie. Potrzebowałam profesjonalisty. Chciałam w końcu zrobić z włosami coś ciekawego. Któregoś razu przedstawiono mnie Gosi. Wiedziała czego mi trzeba od razu. Zastosowała subtelne doradztwo z uwzględnieniem moich potrzeb, i efekt okazał się cudowny, taki wg moich oczekiwań. Od tamtej pory nie zaprzestałam korzystania z jej usług. I wyszło mi to  na dobre. Moje włosy są teraz zupełnie inne. Przez to i ja czuję się atrakcyjniej. Od niedawna wraz ze swoim partnerem -  prywatnym oraz zawodowym – Szymonem, prowadzi własny salon Hair Beauty.


25


Zamieszczam parę zdjęć podczas ich pracy.

Jak Wam się podoba salonik? Kameralny i przytulny moim zdaniem. Zaglądajcie jeśli jesteście zainteresowane :) Adres salonu na końcu strony.Uwielbiam te momenty kiedy siedzę na fotelu, oddaję się swoim myślom, a Gosia z Szymonem dbają o moje dobre samopoczucie  i wygląd :)

22

Moment masowania głowy… podpiszę nawet cyrograf z Diabłem:)
A tak przy okazji … pozwolę sobie jedynie nadmienić – odnośnie diabelskich sztuczek – że niebawem zaprezentuję dziewczynę, która diabelnie kuszącymi dłońmi działa cuda poprzez masaż ciała. Ale że dzisiaj poświęcam uwagę oraz  miejsce Gosi i Szymonowi, stąd tylko wzmianka,  tak    na zachętę :)
3026

To co mnie początkowo jednocześnie zaskoczyło i  przeraziło  to technika strzyżenia na sucho. Nie wyobrażałam sobie jak można ciąć bez wcześniejszego namoczenia włosów. W momencie takiego strzyżenia pomyślałam dosłownie, że ten eksperyment po prostu nie wyjdzie. W rzeczywistości to był oczywiście zamierzony zabieg, którego nie doceniłam, dodam.


16


2127

I tak na koniec, podsumowując pozwolę sobie na  konkluzję :) :

Każdy z Nas jest indywidualnością, jednostką charakteryzującą się określonym sposobem działania. Tak jak nie można oddać tej samej barwy czyjegoś głosu czy wyglądu, tak w przypadku Gosi i Szymona nie można porównywać ich sposobu pracy. Gosia ma stanowcze ruchy. Bardzo ekspresywnie pracuje dłońmi i narzędziami. Szymon z kolei odznacza się niebywałą subtelnością. Obydwoje natomiast mają coś wspólnego, co CENIĘ u ludzi najbardziej: dialog, kontakt z człowiekiem. Uwielbiam kiedy mówię, a mój rozmówca rozumie co mu przekazuję, wychodzi na przeciw moim oczekiwaniom, zaspokaja je. Dlatego czeszę się właśnie w Hair Beauty.

Zapraszam :)28

Zapraszam do salonu ul . Kasprowicza 3a (wejście od podwórza) tel.: 790 18 10

Fotografie zawdzięczamy Łukaszowi Gniadzikowi.Brak komentarzy:

Popularne posty